نماینده رسمی CIP فرودگاه امام خمینی(ره)

خدمات جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP)

وقتی شما متقاضی استفاده از خدمات اصلی جایگاه تشریفات اختصاصی هستید، خدمات مهم و ضروری سفر شامل انجام امور ترافیکی، پذیرایی در سالن‌های مجلل، انجام امور مربوط به گذرنامه و گمرک و انتقال مسافر با خودروهای اختصاصی به پلکان هواپیما و بالعکس در فضای آرامش‌بخش CIP و با امکانات ویژه در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. با این حال اگر نیاز به خدمات بیشتری دارید، در فرم رزرو آنلاین (لینک) می‌توانید آن‌ها را درخواست کرده و پس از پرداخت تعرفه‌های مربوطه از این خدمات استفاده کنید.

همراهان مسافر

بسیاری از همراهان مسافران دوست دارند تا لحظات آخر سوار شدن به هواپیما کنار آن‌ها باشند یا وقتی در پروازهای ورودی وارد سالن CIP می‌شوند از آن‌ها استقبال کنند.
مشایعین و مستقبلین عزیز می‌توانند در صورت درخواست هنگام رزرو، از سالن CIP فرودگاه امام (ره) استفاده کنند.

حمل‌ونقل

حمل‌و‌نقل از در منزل تا فرودگاه و بالعکس از فرودگاه تا مقصدهای تعریف‌شده توسط مسافر، یکی از دغدغه‌های مسافران ماست و به همین دلیل ما تلاش کرده‌ایم این دغدغه را به بهترین شکل برطرف کنیم.
هدف ما این است که مهمانان‌مان در طول مسیر از فرودگاه تا مقصد و از در منزل تا فرودگاه، سفری آرام و ایمن داشته باشند. مسافران محترم می‌توانند از تشریفات جایگاه برای جابه‌جایی استفاده کرده و تمامی امکانات و خدمات ذکر‌شده را می‌توانید در هنگام رزرو درخواست کنید.

دریافت ویزای فرودگاهی

بسیاری از مهمانان خارجی در فرودگاه ویزای خود را دریافت می‌کنند که این کار نیازمند طی کردن یک فرایند اداری است. اما خبر خوب این است که این کار در CIP توسط تیم ما انجام شده و مهمانان می‌توانند بدون دغدغه در طول این فرایند از امکانات مختلف سالن پذیرایی CIP ( تور مجازی ) استفاده کنند.

سوئیت‌ها، سالن کنفرانس، اتاق‌های VIP

ما فضاهای مختلفی را در سالن تشریفات CIP برای مهمانان و مسافران عزیز در نظر گرفته‌ایم که یکی از آن‌ها امکان اقامت موقت در 8 سوئیت مجلل ماست که لازم است هنگام رزرو درخواست شود  ( تور مجازی ). بسیاری از مسافران پروازهای خروجی تمایل ندارند نیمه شب به فرودگاه بیایند، به همین دلیل در طول روز به سالن تشریفات CIP مراجعه می‌کنند و همچنین بسیاری از مهمانانِ پروازهای ورودی نیمه شب به ایران می‌رسند و باید صبح زود سر قراری حاضر شوند و به همین دلیل ترجیح می‌دهند در همان فرودگاه از خدمات اقامتی استفاده کنند. سوئیت‌های CIP به همین منظور طراحی و ساخته شده‌اند. مهمانان ما می‌توانند از این سوئیت‌ها در بازه‌های زمانی 6، 12 و 24 ساعته استفاده کنند. همچنین این امکان وجود دارد که مسافران ما از سالن کنفرانس ( تور مجازی ) و اتاق‌های VIP  تور مجازی )استفاده کنند. فقط کافی است هنگام رزرو این خدمات را درخواست کنید.

افراد کهن‌سال و ناتوان جسمی

مسافران کهن‌سال یا ناتوان جسمی که نسبت به دیگران نیاز به مراقبت بیشتری دارند، علاوه بر اینکه راننده‌های ما به این افراد در جابه‌جایی کمک می‌کنند، در سالن تشریفات نیز همکاران ما خدمات ویژه‌ ویلچر را به این عزیزان ارائه می‌کنند همچنین ما بالابرهایی را درخواست می‌کنیم که به این مسافران کمک می‌کند بدون استفاده از پلکان هواپیما وارد آن شوند.

حیوان خانگی

بسیاری از مهمانان ما حیوان خانگی دارند و دوست دارند در طول سفر این حیوانات همراه‌شان باشند. ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم. در پروازهای ورودی، همکاران ما حیوان خانگی شما را از قسمت بار تحویل گرفته و آن را در اختیار قسمت قرنطینه حیوانات قرار می‌دهند. سپس در زمان مشخص حیوان تحویل گرفته شده و همراه چمدان‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد. در پروازهای خروجی، حیوان خانگی همراه با بارها در محل CIP  فرودگاه تحویل گرفته شده و مراحل اداری آن توسط تیم  CIP  انجام و در نهایت تحویل مسئولان هواپیما می‌شود. لازم به ذکر است، مسافرانی که علاقه دارند هنگام پرواز حیوان خانگی‌شان همراه‌شان باشد، باید حتما آن را داخل Cage  نگهداری کنند. همچنین برای انجام تمامی این مراحل برگه بهداشت و سلامت حیوان خانگی نیاز است.

پارکینگ

CIP فرودگاه امام (ره) پارکینگی با گنجایش 88 خودرو دارد و مسافران می‌توانند در صورت درخواست، در طول سفر، خودورهای خود را به ما بسپارند. همچنین در محل CIP پارکینگی برای پارک خودروهای همراهان مسافر برای زمان‌های محدود در نظر گرفته شده است.